Технічне оснащення Лабораторії Юнімед дозволяє виконувати широкий спектр медичних аналізів в строк та з найточнішими результатами.
Ми використовуємо сучасне обладнання кращих світових виробників Германії, Італії, Франції, Швейцарії, Польщ
і

Мережа медичних Лабораторій Юнімед пропонує широкий спектр лабораторних досліджень за такими методиками:

 • Загальноклінічні (сеча, кал, урогенітальні виділення)
 • Гематологічні (на автоматичному аналізаторі)
 • Біохімічні (на автоматичному аналізаторі)
 • Молекулярно-генетичні (метод ПЛР)
 • Алергологічні (імуноферментний метод)
 • Гормональна панель (імунохемілюмінісцентний метод)
 • Онкологічна панель (імунохемілюмінісцентний метод)
 • Маркери діабету (імунохемілюмінісцентний метод)
 • Маркери остеопорозу (імунохемілюмінісцентний метод)
 • Кардіомаркерів (імунохемілюмінісцентний метод)
 • Діагностика інфекцій (імунохемілюмінісцентний метод, ІФА, метод ПЛР)
 • Глистові інвазії (імуноферментний метод)
 • Пренатальний скринінг (імунохемілюмінісцентний метод)

Для забору крові, ми використовуємо лише одноразові вакумні системи, що виключають інфікування як пацієнта, так і медичного персоналу лабораторії.

Лабораторія Юнімед виконує понад 1000 лабораторних тестів і комплексних досліджень, в тому числі ексклюзивних.

Мережа медичних лабораторій Юнімед працює на сучасній програмній платформі ЛІС (Лабораторно Інформаційної Системи), до якої приєднано всі лабораторні центри нашої мережі. Ми баркодуємо кожен зразок біоматеріалу, що максимально виключає вплив людського фактора на результат. Дані бар-кодів зчитуються автоматичними аналізаторами, і після затвердження кваліфікованими фахівцями, результат потрапляє до реєстраційної програми, що мінімізує можливість помилки. За кожним дослідженням в архіві зберігається протокол.

Лабораторія Юнімед дотримується умов конфіденційності своїх клієнтів і гарантує захист персональних даних.

Автоматичний біохімічний аналізатор Miura 200

I.S.E. Srl, Італія

 

Універсальний автоматичний біохімічний аналізатор відкритого типу з продуктивністю 240 аналізів на годину.

Імунохемілюмінесцентний аналізатор IMMULITE 2000 XPI

Siemens, Німеччина

 

Автоматична імунохемілюмінесцентна система IMMULITE 2000 дозволяє з високою чутливістю і точністю виконувати найширший спектр гормональних та інших імунохімічних досліджень, в тому числі розширену алергодіагностику

Імунохемілюмінесцентний аналізатор AutoLumo A2000 Plus

AutoBio, Китай

 

AutoLumo A2000 Plus — це повністю автоматичний хемілюмінесцентний імунологічний аналізатор від Autobio. Він поєднує в собі передову технологію та високу продуктивність, A2000P цінується своєю гнучкістю та якістю

Гематологічний аналізатор 5-Diff HEMIX 5-60

SFRI, Франція

 

Технологія розсіювання лазерного світла для диференціації 5 популяцій лейкоцитів. Імпедансний метод визначення кількості клітин: лейкоцитів, еритроцитів та тромбоцитів. Безцианідний метод визначення гемоглобіну

i-Smart 30 PRO

i-SENS, Республіка Корея

 

Аналізатор електролітів крові i-Smart 30 PRO виробництва компанії i-SENS Inc. (Республіка Корея) використовує найновіші технології та дозволяє за 35 секунд провести всі необхідні дослідження.

Коагулометр Coag Chrom 4000

Bio-Ksel, Польща

 

Сучасний коагулометр Coag Chrom 4000 (CC-4000) з 5-ма каналами та 3 доріжками, що виконує всі визначення за допомогою коагулологічних методів: хронометричного, хромогенного та імунохімічного

Мікропланшетний фотометр TECAN, SUNRISE

TECAN, Австрія

 

Мікропланшетний фотометр SUNRISE, TECAN (Австрія) це універсальний мікропланшетний фотометр, що дозволяє використовувати всі методики імуноферментного аналізу для клінічної діагностики, фармації, а також методи, що застосовуються в наукових лабораторіях. Мікропланшетний рідер Tecan Sunrise використовується для виміру та автоматичної обробки результатів ІФА в мікропланшетному форматі на 96 лунок, для проведення біохімічних і імунотурбідиметричних аналізів, РПГА та інш.

Тosoh G8 (HLC-723G8)

Тosoh, Японія

 

Аналізатор Тosoh G8 (HLC-723G8) – високоефективний рідинний хроматограф глікозильованого гемоглобіну. Іонообмінна хроматографія є золотим стандартом якості вимірювання глікозильованого гемоглобіну

Автоматизований імунофлуоресцентний аналізатор AIA-360

TOSOH, Японія

 

Експрес-аналізатор для швидкого проведення досліджень (гормони, онкомаркери, маркери анемії, маркери серцево-судинних захворювань тощо)

CFX96 Touch Real-Time PCR Detection System

Bio-Rad, США

 

Високоточна та швидка система ПЛР у реальному часі (Real-Time PCR). Ця шестиканальна система поєднує передову оптичну технологію з точним температурним контролем.

Система для автоматичного виділення та очищення нуклеїнових кислот із біологічних зразків людини Auto-Pure 96

Allsheng, Китай

 

Система Auto-Pure 96 призначена для автоматичного виділення та очищення нуклеїнових кислот з біологічних зразків (мазки з носоглотки та ротоглотки, мокротиння, промивні води бронхів, аутопсійний матеріал та ін.)